Şerifali Parça Eşya Taşıma

Ümraniye nin tüm semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti ni müşteri memnuniyeti ilkesiyle veriyoruz.

“Şerifali da evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir”
Çözüm Nakliyat

Şerifali Parça Eşya Taşıma

Taşımada Esnek ve Ekonomik Hizmet

 

Parça eşya taşıma bir araç kapasitesi doldurmayacak kadar eşyanın diğer kişilerin eşyaları ile birleştirilerek taşınması hizmetini kapsamaktadır. Bu sayede taşıma faaliyetinde esneklik sağlanmaktadır. Bu hizmetin verilmesiyle Şerifali parça eşya taşıma uygun ekonomik koşullar sunmaktadır.

 

Müşterilerin eşyaları birbirine karışmayacak şekilde konumlandırılarak hizmet verilmektedir. Bu sayede taşıma faaliyetinde son derece esnek koşullarda gerçekleşmektedir. Parça eşyalar araca yüklenmesi esnasında envanter yapılarak eşyanın kaybolması, karışması, unutulmasının önüne geçilmektedir. Eşyaların araca yüklenmesi esnasında eşyalar indirilme sırasına göre yüklenerek eşyaların gereksiz yere taşınmasının önüne geçilmektedir. Bu sayede eşyaların gereksiz yere indirme bindirme hareketine maruz kalarak hasar görmesi önlenmektedir.

 

Uzman kadro ve deneyimli personel sayesinde kaç farklı müşteriye ait olursa olsun eşyalar telim edildiği gibi sapasağlam ve güvenli şekilde taşınacak tedbir alınmaktadır. Bu konudaki profesyonellik sayesinde taşıma hizmeti çok özenli yapılarak aynı güzergah üzerinde bulunan eşyalar çok daha uygun fiyatlarda taşınmaktadır.

Samandıra Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

Taşımada Çözüm

 

Parça taşıma faaliyetine ihtiyaç duyulduğunda Çözüm Nakliyatın sağladığı olanaklar sayesinde ihtiyaç giderilecektir. Taşınacak eşya ile ilgili olarak web sitesi üzerinden doldurulacak form sayesinde veya telefon ile ulaşılarak fiyat talebinde bulunulabilmektedir. Taşıma faaliyetindeki 20 yıllık deneyim ve tüm müşterilerin memnuniyetini kazanmış hizmet sayesinde alınacak fiyat en ekonomik fiyat olacak hizmet ise en üst seviyede kalitede olacaktır. Memnun müşteri birikimine yeni müşteriler eklemek için kaliteli hizmet sunulmaktadır.

  • Bizimle taşınırken eşyanızın miktarı ve çeşidi önemli değildir. Hizmet kalitemiz hep aynıdır.
    • Cam eşyanız karton kolilere özenle kağıtla kaplanarak konur.
    • Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi uzman kadromuz tarafından sökülerek ambalajlanır.
    • Marangozumuz mobilyanızı söker ve ambalajlar.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.

 

Parça eşya nakliyatında eşyaların uzun süre firmalarda bekleyerek geç taşınacağı gibi anlayış bulunmaktadır. Çözüm nakliyata ait geniş lojistik alt yapısı sayesinde taşınacak eşya istenen sürede istenen yere nakledilmektedir. Eşya taşımada kalite ve güveni bir arada sunmak üzere hizmet üretilmeye devam edilmektedir. Eşyaların taşınması için miktar, ölçü, nakledileceği yere göre firma web üzerinden yazılarak veya telefonlar aranması ile çözüm üretilecektir.

 

Parça eşya taşıma hizmeti çözümlerinin yanında taşınacak eşya gerekmesi durumunda depo hizmeti verilmektedir. Depolanacak eşyalar eşyanın gerektiği tüm koşulları taşıyan depolarda istenen süre kadar muhafaza edilmektedir. Müteakiben eşyaların taşınması da aynı özen ve dikkatle istenen yere gerçekleştirilebilmektedir. Kaliteli hizmet en uygun fiyata verilmektedir.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked