Eşya Depolama

Eşya Depolama

 

Eşya depolama konusunda uzman olan firmamız, fazla eşyalarınızı, güvenli depolarda, özenle depolamaktadır. Depolarken, önceden, eşyalarınızı özenle paketleyen firmamız, yine kendi araçlarıyla, depolara getirmektedir. Depolarımızda, özel ahşap depo sistemi vardır. Eşyalarınızın özellikleri göz önünde tutularak, eşyalar, depolara özenle yerleştirilmektedir.

 

 GÜVENLİ DEPOLAMA HİZMETİ

 

Güvenli depolama hizmetiyle, aradığınız mükemmel hizmeti sunan firmamız, kısa zamanda pratik çözümler sunmaktadır. Günlük yaşantımızın bir parçası olan Eşya Depolama sorunu ile karşı karşıya geldiği zaman, boş oda ve dükkân aramaya başlarız. Evde depolanması veya dükkânda depolanması, güvenlik sorununu ortadan kaldırmamaktadır. Güvenliği olmadığı için, sürekli olarak eşyaların durumu hakkında şüphe ve tereddüt yaşarız. Bütün bu sorunların ortadan kalkması için, Eşya Depolama konusunda uzman olan firmamız, sizin için en iyi depolama hizmeti sunmaktadır.

 

 GÜVENLİK KAMERASI VE GÜVENLİK HİZMETİ SUNULMAKTADIR

 

Güvenlik kamerası ve güvenlikçi, depolarımızda bulunmaktadır. Bu nedenle, güvenlik konusu, büyük bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Günümüz şartlarında Eşya Depolama hizmetinde, başarılı ve etkili çözüm üreten firmamız, pratik çözümler sunmaktadır. Sınıfında başarılı ve etkili olan firmamız, Eşya Depolama hizmetinde, eşyaların geri adresine götürme işlemlerini de kendi araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Ekspertiz hizmetiyle, taşınacak eşyalarınız için önceden hazırlık imkânına sahip olan firmamız, araçların bozulması halinde yeni araçlarla takviye işlemi gerçekleştirmektedir.

 

İŞİN UZMANIYIZ

 

Nakliyat, evden eve nakliyat ve diğer nakliyat işlerinde uzman olan firmamız, eşya depolama hizmetinde de oldukça uzmandır. Başarılı ve etkili çözümlerle hareket eden firmamız, eşyalarınız için kısa zamanda etkili çözümler sunmaktadır. Depolama işleminde, eşyalarınız için özel paketleme hizmeti de sunulmaktadır. Eşyalarınızın depolanması esnasında, gerekli olan paketleme hizmetinde, özel kutular kullanılmaktadır. Ev eşyalarının belli belirsiz yerlerde depolanması, büyük sıkıntı oluşturacaktır. Şehir dışına çıkacağınız zaman eşyalarınızla kimse ilgilenemez ve çıkacak sorunlar da sizi zor duruma düşürecektir.

 

Sonuç olarak, eşyalarınız en güvenilir yerde depolanırsa, çok daha rahat edebilirsiniz. Özel süspansiyonlu araçlarla ve yılların tecrübesine sahip şoförlerle, depolama hizmetinde, taşıma hizmeti verilmektedir. Depolarımız son derece güvenli konteyner ve prefabrik usulü yapılmıştır. Depreme dayanıklı özelliği ile eşyalarınız için özel tasarlanmıştır.

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımacılığı
evden eve nakliyat

Evinizin tüm eşyalarını özenle ambalajlayıp profesyonelce taşıyoruz. Tüm kırılacak eşyanız paketlenip mobilyalarınız maragozumuz tarafından demonte edilir.

Ofis Taşımacılığı

DükkanTaşıma
evden eve nakliyat

Ofis , Büro veya dükkanınız profesyonel ekibimizce taşınır. tüm eşyanız ambalajlanarak ofis evraklarınız ve arşivleriniz özenle korunaklı bir şekilde ambalajlanır

Eşya Depolama

Depolama hizmeti
evden eve nakliyat

Evinizin veya ofisinizin eşyası tamamen ambalajlandıktan sonra güvenli depolarımızda istediğiniz süre boyunca güvenle depolanır.