Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Taşınan kişiler için büyük bir sorun ve angarya olarak görülen ev taşıma işlemi aynı zamanda taşınan kişiler için büyük bir problemdir.

Ev taşınırken eşyaya verilen hasar, ve taşınma maliyetleri gibi sorunlar taşınan insanlar için her zaman düşündürücü olmuştur. Çözüm Nakliyat olarak evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz bu dertlerden muzdarip olmaktan kurtuluyor.

Müşterilerimize “memnuniyet” vaadediyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimiz müşterilerimize memnuniyet garantili olduğundan tüm eşyanız hasar görmeden ve herhangi bir zarara sebbebiyet vermeden kolaylıkla taşınır ve taşınma ihityacınız büyük bir titizlikle giderilir.

Tecrübeli ve uzman kadromuzla beyaz eşyanız ve mobilyalarınız demonte edilerek paketlenir ve yeni evinizde tekrar montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

Ev Taşıma işlemi sizin, site yönetiminin ve şartların(hava duruu, park yeri problemi,trafik vb.)  izin verdiği saatte başlar ve en kısa sürede bitirilmeye çalışılır.

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımacılığı
evden eve nakliyat

Evinizin tüm eşyalarını özenle ambalajlayıp profesyonelce taşıyoruz. Tüm kırılacak eşyanız paketlenip mobilyalarınız maragozumuz tarafından demonte edilir.

Ofis Taşımacılığı

DükkanTaşıma
evden eve nakliyat

Ofis , Büro veya dükkanınız profesyonel ekibimizce taşınır. tüm eşyanız ambalajlanarak ofis evraklarınız ve arşivleriniz özenle korunaklı bir şekilde ambalajlanır

Eşya Depolama

Depolama hizmeti
evden eve nakliyat

Evinizin veya ofisinizin eşyası tamamen ambalajlandıktan sonra güvenli depolarımızda istediğiniz süre boyunca güvenle depolanır.