Taşdelen Parça Eşya Taşıma

 • Taşdelen Parça Eşya Taşıma

  Taşdelen Parça Eşya Taşıma

  Taşdelen Parça Eşya Taşıma

  Çekmeköy Taşdelen de evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık hizmetlerinin yanında parça eşya taşımacılığı da vermekteyiz. Parça eşya taşımacılığı tam ev  eşyası taşımacılığına veya ofis taşımacılığına göre daha az masraflı daha az zahmetlidir. Taşdelen de evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir veya tek prça eşya dahi olsa eşyanız taamen ambalajlanarak özenle araca yerleştirilir ve hasar görmeyeceğinden emin olunacak şekilde paketlenerek taşınır. Hizmetimizde taşdelen e yakışacak kalite ve güven vazgeçilmezimizdir

  Taşdelen Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

  Çözüm Nakliyat olarak Taşdelen de evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığının yanısıra eşya depolama ve parsiyel taşımacılık hizmetleri de vermekteyiz.
  Depolanacak eşyanız varsa veya evinizde yer darlığı sonucu koyacak yeriniz yoksa sizin için eşyanızı güvenle depoluyoruz. Siz istediğiniz zaman eşyanızı geri almak için bizi arıyorsunuz ve eşyanız istediğiniz zamanda istediğiniz noktada size teslim edilir..

  • Eşyanız Özenle ambalajlanır ve taşımaya hazır hale getirilir.
   • Kırılcaklar karto kolilere yerleştirilir.
   • Beyaz eşyanız özenle sarılark patpatla ambalajlanır.
   • Mobilyalarınız marangozumuz tarafından demonte edilerek hazırlanır.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.
  Neden Parça Eşya Taşıma

  Şehiriçinde eşya taşımak zordur. Bu zorluk eşyanın yüklenmesi ve indirilmesinin yanında eşyanın sağlam olarak taşınmasını da kapsar.
  Bazen eşyayı taşırken işi tam olarak bilmediğimizden hem kendi sağlığımızı hemde eşyanın sağlam olarak taşınmasını riske atmış oluruz.
  Tek parça dahi olsa eşyanın hem sağlığı riske atmadan hemde çevre ve eşyanın taşınırken hasar görmesine sebep olmadan işin ehlince taşınması gerekir.
  Eşya iyice ambalajlandıktan sonra ve uygun şekilde taşındıktan sonra yine uygun bir biçimde araca yerleştirilip bağlanarak taşınmalı. Nakliyecilik bunun için var.

  Comments are closed.

Call Now Button
Fiyat Talebinde Bulunun