Kadıköy Parça Eşya Taşıma

 • Kadıköy Parça Eşya Taşıma

  Kadıköy Parça Eşya Taşıma

  Kadıköy Parça Eşya Taşıma

                                                   

  Kadıköy parça eşya taşıma

  Kadıköy sokak yapısı, araç park yeri ve  trafik durumu göz önüne alındığında ilçe merkezine büyük araçla girmek günün her saatinde zordur. Bu neden le gerek ev taşıma ve gerekse Kadıköy prça eşya taşıma durumlarında zorunlu olmadıkça küçük araç tercih edilmektedir.

  Şüphesiz herkes zaman zaman evlerini başka bir yere taşımak durumunda kalmıştır. Ev taşımak gerçekten zorlu ve uzun bir süreçtir.

  Örneğin; İstanbul Kadıköy ilçesi içerisinde başka bir noktaya taşınması gereken bir ev düşünelim. Bu örnek üzerinden ev taşıma süreçlerini maddelendirelim;

  Taşınma Öncesi Yapılması Gerekenler;

  Öncelikle uygun bir evden eve nakliyat firması bulunmalıdır. Nakliyat firması araştırmak için, internet arama motorlarına ” Kadıköy parça eşya taşıma ” yazmak yeterlidir. Yapılan arama sonuçlarında en üst sırada yer alan firmalardan başlayarak en az 10 firmadan teklif ve şartname alınmalıdır. Dikkat edilmesi gereken husus, Kadıköy parça eşya taşıma içerikli sitelere başvurmaktır. Başka ilçelerden anlaşma yapılacak firmalar, uzak mesafeden geleceği için yakıt giderlerini de müşteriye yansıtacaklardır.

  Firma ile taşıma sözleşmesi imzalanmalı ve sözleşmenin maddelerinin eşyaları koruyacak nitelikte olmasına özen gösterilmelidir.

  Uygun bir nakliyat firması bulunduktan sonra evin toplanma işlemleri başlatılmalıdır. Kırılabilecek tüm malzemeler uygun ambalajlar ile sarılmalıdır. Tüm eşya taşımaya hazır konuma getirildiğinde, anlaşma yapılan firma çağırılmalıdır. Bu bağlamda önemli olan nokta, eşyalar taşımaya hazır hale getirilmeden taşıma firması çağırılır ise açıkta olan eşyalar taşıma esnasında rahatlıkla zarar görebilirler.

  Taşıma Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  Taşıma esnasında eşyaların bir yerlere çarparak zarar görüp görmediği gözlemlenmelidir. Nakliye aracına yüklenen eşyaların da doğru şekilde sabitlenip sabitlenmediği kontrol edilmelidir. Doğru şekilde sabitlenmemiş bir parça, aracın yolculuğu esnasında diğer eşyalara da zarar verebilir.

  Taşıma Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  Ev taşıma sürecinin aslında en önemli noktası, nakliye sonrası kontroldür. Eşyalar yeni eve yerleştirildikten sonra mutlaka detaylı olarak kontrol edilmelidir. Eğer hasar görmüş bir eşya var ise nakliye firması evden çıkmadan önce mutlaka bilgisi verilmelidir. Zarar görmüş bir eşya var ve taşıma sigortası yapılmış ise tüm süreç daha kolay işleyecektir. Fakat taşıma sigortası yapılmamış ise firma ile anlaşılması gerekmektedir.

  Evden eve nakliyat yapılırken her adımda dikkatli davranmak faydalı olacaktır.

   

  Comments are closed.

Call Now Button
Fiyat Talebinde Bulunun