Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşıma

       Parsiyel Taşıma – Parça Eşya Taşıma

Nakliye konusu geçmiş dönemlerde oldukça klasik tarzda yapılıyordu. Bundan dolayı da insanlar yalnızca onlara sunulan tarzdaki taşımacılık işlemlerinden yararlanmak zorunda kalıyorlardı. Lakin gelişen dünya ile beraber taşımacılık sektöründe de ciddi değişimler kendini göstermeye başladı. Normalde taşımacılık işlemleri söz konusu olduğu zaman hemen herkesin aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında, tek bir müşteriye ait eşyaların bir araç ile taşınması geliyordu. Fakat artık parsiyel taşıma ile beraber bu konuda da ciddi değişimler kendini göstermeye başladı. Buna rağmen pek çok kişi bu konu ile alakalı net olarak bilgi sahibi olamıyorlar. Yani bu durumda bilindik tarzdaki taşımacılık işlemlerini kullanmaya devam ediyorlar.

 

En genel tabiri ile parsiyel taşıma, birbirinden farklı müşterilere ait ola yüklerin aynı araç ile aynı güzergaha götürülmesi işlemine verilen isimdir. Bu sayede taşımacılık işlemi daha öncesinde olmadığı kadar ekonomik bir hale gelmiş olacaktır. Birçok kişi böylesi taşımacılık işlemlerinde eşyaların karışması sorununun oluşacağını düşünüyor ve bundan dolayı da ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez; bu işlemi tercih edemiyorlar. Halbuki bu aşamada biz insanlara istediklerini en iyi şekilde vermeyi hedefliyoruz. Eşyaların her biri oldukça dikkatli şekilde araçlara taşınmaktadır. Bu sayede de taşıma ve nakliye konusunda insanlar hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadan geçmiş dönemlerde büyük bir sorunmuş gibi görülen nakliye işlemini gerçekleştirmiş oluyorlar.

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımacılığı
evden eve nakliyat

Evinizin tüm eşyalarını özenle ambalajlayıp profesyonelce taşıyoruz. Tüm kırılacak eşyanız paketlenip mobilyalarınız maragozumuz tarafından demonte edilir.

Ofis Taşımacılığı

DükkanTaşıma
evden eve nakliyat

Ofis , Büro veya dükkanınız profesyonel ekibimizce taşınır. tüm eşyanız ambalajlanarak ofis evraklarınız ve arşivleriniz özenle korunaklı bir şekilde ambalajlanır

Eşya Depolama

Depolama hizmeti
evden eve nakliyat

Evinizin veya ofisinizin eşyası tamamen ambalajlandıktan sonra güvenli depolarımızda istediğiniz süre boyunca güvenle depolanır.