Sancaktepe Parça Eşya Taşıma

Sancaktepe nin tüm semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti ni müşteri memnuniyeti ilkesiyle veriyoruz.

“Sancaktepe de evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir”
Çözüm Nakliyat

Samandıra Parça Eşya Taşıma

 

Nakliyat firmalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Hatta buna ilaveten piyasada arz fazlalığını fırsat bilen, kamyoneti olan herkes nakliyat işi yapmaya çalışmaktadır. Eşyalarınızı herkese emanet etmeyin. Size güven veren ve malınızı kendi malı gibi taşıyacak bir firma tercih edin. Şunu söylememiz gerekir ki, böyle kalabalık bir sektörde bizi ayakta tutan şey kalitemiz ve profesyonel çözümlerimizdir.

 

Profesyonel kadromuz ve ekipmanımız ile evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve de parça eşya taşıma işlerinizde sizlerin en büyük yardımcısı olmaya devam etmekteyiz. Görüldüğü üzere müşterilerimizin eşya taşıma ve depolama konularındaki tüm ihtiyaçlarında yardımcı olmak üzere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz işimize ve sizlere duyduğumuz saygı gereği sigortalı ve garantilidir. Sizle boş sözlerle değil, evraklarla güven vermekteyiz. Ayrıca eşyalarınızı taşımak veya depolamak maksadıyla ambalajlama işlemi de yapmaktayız.

 

Ambalajlama işlemlerinde, eşyalarınızın taşınma esnasında sağlamlığını koruyacak şekilde, depolamada ise istifleme ve depoda yıpranmaması için maksimum özenle işlem yapmaktayız. Ayrıca ekspertiz hizmetimizde mevcuttur. Türkiye’de bu kadar ayrıcalığı bir arada bulabileceğiniz nakliyat firması sayısı iki elin parmaklarını geçmeyecektir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

Parsiyel Taşımacılık İçin Firmamıza Güvenebilirsiniz

Taşımada Müşteri Memnuniyeti

 

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden birisi de parça eşya taşımadır. Profesyonellik, müşterinin en küçük ihtiyacını dahi önemseyerek çözüm üretmeyi gerektirir. Kurulduğu günden itibaren firmamız bu anlayışla hareket etmektedir. Bizimle tanışmadan önce, piyasada başka firmaları aramış ve “bir parça eşya için araç çıkarmıyoruz.” cevabını almış olabilme ihtimaliniz çok yüksektir. Ancak firmamız, gerek şehir içi gerekse şehirlerarası parça eşya taşıması yapmaktadır.

  • Bizimle taşınırken eşyanızın miktarı ve çeşidi önemli değildir. Hizmet kalitemiz hep aynıdır.
    • Cam eşyanız karton kolilere özenle kağıtla kaplanarak konur.
    • Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi uzman kadromuz tarafından sökülerek ambalajlanır.
    • Marangozumuz mobilyanızı söker ve ambalajlar.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.

Tüm İstanbul içinde olduğu gibi Sancaktepe’de de hizmet vermekteyiz. Sancaktepe parça eşya taşıma ihtiyacı olan kıymetli müşterilerimiz, bizimle sitemizde yer alan numaralardan iletişime geçebilirler. Dilerseniz sitemizde bulunan “fiyat talebinde bulun” sekmesinden ihtiyacınız olan nakliye hizmetini ve iletişim bilgilerinizi detaylı olarak yazarak, personelimizin size fiyat teklifi sunmasını talep edebilirsiniz. Sonrasında kararınızı vererek bizi seçerseniz severek size yardımcı oluruz. Size en kaliteli nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

İhtiyaçlarınıza uygun tüm çözümleri size sunacak olan Çözüm Nakliyat, gerek şehir içi gerek şehirlerarası tüm nakliye işlerinizi üstlenmekten mutluluk duyacaktır.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked