Samandıra Parça Eşya Taşıma

Sancaktepe nin tüm semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti ni müşteri memnuniyeti ilkesiyle veriyoruz.

“Samandıra da evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir”
Çözüm Nakliyat

Samandıra Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Özen İsteyen Bir İştir

Bahar mevsiminin gelmesi, taşınma işlemlerinin de artmasını sağlar. Evlerin değişmesi ve ev eşyalarının yeni ev adresine taşınması, çalışanların işyeri değişikliklerinde ofis eşyalarının nakliyesi, fabrikaların yer değiştirmesi nedeniyle fabrika nakliyesi gibi işlemler için en uygun mevsimler bahar ve tercihen yaz mevsimleridir. Hazır havalar imkan vermekteyken, taşımacılık işlemleri bu mevsimlerde hız kazanır.

 

Eşyalar toplanır, sarılır, yeni adresler bulunur. Çalışanlar için bu işlemlerin yapılması bir hayli zordur. İlk bakışta öyle görünmese de, taşınmak gerçekten zorlayıcı bir iştir. Tek tek eşyaların tasnifi, uygun şekilde sarılması, kolilere yerleştirilmesi zaman alır. Üstelik amatör olarak bu işi yapan kişiler eşyaların korunaklı şekilde nasıl taşınacağını tam olarak bilemezler. Bu nedenle, hiç hesapta olmayan hasarlar meydana gelir.

 

Özellikle, az sayıda eşyaların taşınması her zaman akıllarda soru işaretleri oluşturur. Bekar evleri, öğrenci evleri ya da küçük işyerleri gibi birkaç parça eşyanın taşınmasını isteyenler güvenilir bir firmaya ihtiyaç duyarlar. Ancak, bu kadar küçük kapsamlı bir işi nasıl yaptıracaklarını bilemezler.

Samandıra Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

Parsiyel Taşımacılık İçin Firmamıza Güvenebilirsiniz

 

Profesyonel firmamızla tüm nakliyat işlemleriniz için yardım alabilirsiniz. Samandıra parça eşya taşıma firmaları arasında, özenli hizmetimizle parmakla gösterilen bir firma olduğumuzu referanslarımızdan anlayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden ve sitemiz üzerinden firmamız çalışmalarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Genel anlamda hizmet kategorilerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi almak için de sitemizden her zaman yararlanabilirsiniz.

  • Bizimle taşınırken eşyanızın miktarı ve çeşidi önemli değildir. Hizmet kalitemiz hep aynıdır.
    • Cam eşyanız karton kolilere özenle kağıtla kaplanarak konur.
    • Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi uzman kadromuz tarafından sökülerek ambalajlanır.
    • Marangozumuz mobilyanızı söker ve ambalajlar.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.

Samandıra Nakliyat Firmamız Olarak Profesyonel Hizmetlerimizle Sizlerleyiz

 

Tek tek eşyaların bir başka deyişle, az sayıda eşyaların taşınması, belki de nakliyat hizmetleri içinde en kolay görünen, ancak en zor olanıdır. Parça eşya taşınması, aynı araçla, birden fazla müşterinin eşyalarının bir araya konularak, aynı adrese, ya da aynı destinasyondaki yakın adreslere bırakılmasıdır. Eşyaların karışmaması, hepsinin taşınmasında aynı özenin gösterilmesi lazımdır. Eşyaların özellikleri birbirinden farklı olabilir. Örneğin, bir müşterinin taşınacak eşyası beyaz eşya iken, diğer eşyalar mobilya olabilir.

 

Hepsinin özenle paketlenmesi ve özenle yerleştirilmesi gerekir. Bundan sonra, eşyaların yeni adrese taşınması ve yerleştirilmesi işlemi söz konusu olur. Parsiyel taşımacılık konusunda özenli hizmetlerimizden siz de, uygun fiyatlarımızla yararlanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked