Dudullu Parça Eşya Taşıma

Ümraniye nin tüm semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti ni müşteri memnuniyeti ilkesiyle veriyoruz.

“Dudullu da evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir”
Çözüm Nakliyat

Parça Eşya Taşıma Özen İsteyen Bir İştir

 

Parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünen, ancak oldukça disiplin ve özen gerektiren bir iştir. Parsiyel taşımacılık, az sayıda eşyanın taşınması anlamında gelmektedir. Ayrıca kişilerin ya da firmaların eşyalarını alarak, araca yerleştirilmesi, aynı adrese ya da çok yakın çeşitli adreslere götürülmesi, ardında yerleştirilmesi anlamında gelmektedir. Örneğin, az eşyalı öğrenci evlerinin taşınması buna misal olarak gösterilebilir. Öğrenci evlerinde birkaç koltuk, belli başlı dayanıklı beyaz eşyalar bulunur. Birkaç öğrenci evinin bir arada taşınması durumu parsiyel taşımacılığa bir örnektir.

Dudullu Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

Parsiyel taşımacılık, taşıtan kişiler ve kurumlar, yani müşteriler tarafından gerçekten çok ekonomik bir uygulamadır. Kişiler bir araya gelerek, bir nakliyat firması ile anlaşıp parça eşya taşıma talep edebilir. Nakliyat firması kendi bünyesinde, müşterilerine ekonomik şartları sunmak üzere müşterilerinin uygun şartlarda olması durumunda, parsiyel taşımacılık da önerebilir. Temelde kolay gibi görünse de, parça eşya taşımacılığı son derece düzen isteyen bir hizmettir. Bunu her nakliyat firması yapamaz. Belirli çalışma disiplinlerinin olması gerekir.

  • Bizimle taşınırken eşyanızın miktarı ve çeşidi önemli değildir. Hizmet kalitemiz hep aynıdır.
    • Cam eşyanız karton kolilere özenle kağıtla kaplanarak konur.
    • Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi uzman kadromuz tarafından sökülerek ambalajlanır.
    • Marangozumuz mobilyanızı söker ve ambalajlar.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.

Dudullu Nakliyat Firmamız Olarak Profesyonel Hizmetlerimizle Sizlerleyiz

 

Dudullu nakliyat firmamız olarak profesyonel hizmetlerimizle sizlerleyiz. Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi nakliyat hizmetlerimiz sizleri beklemektedir. En önemli hizmetlerimizden biri ise, Dudullu parça eşya taşıma hizmetimizdir. Bu işlemlerimizde üstün bir özen gösterdiğimizi belirtelim. Buna göre, öncelikle, müşterilerimizin eşyaları incelemekte ve araç kapasitesi ayarlanmaktadır. Modern ve dayanıklı malzemelerimizle, eşyaların sarılması, paketlenmesi ve kolilenmesi işlemleri tamamlanır.

Ardından eşyalar araca alınır. Her müşterimizin eşyaları ayrı ayrı listelenir ve kayıt altına alınır. Bu şekilde, eşyaların karışması önlenmiş olur. Adresler ayrı olacaksa, birbirinden ayrılır ve listelenir. Araçlarımız her zaman bakımlı olup, sigortalıdır. Aynı şekilde, eşyalarımız da tüm nakliyat işlemlerimiz boyunca sigorta kapsamındadır. Sizlere güvenli hizmet sunmak, memnuniyetinizi sağlamak bizim için çok önemlidir.

 

Firmamızdan alacağınız parça eşya taşıma hizmeti sayesinde uygun fiyatlara yeni adresinize ulaşabileceksiniz. Üstelik hiç yorulmadan. Personelimiz, eşyaları özenle saracaktır ve araca alacaktır. Sizin taşınma mahallinde bulunmanıza gerek olmadığından, yeni adresinizde bizi bekleyebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked