Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

 • Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

  Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

  Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

  Çekmeköy ün tüm semt ve mahallelerinde evden eve nakliyat, ofis taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti ni müşteri memnuniyeti ilkesiyle veriyoruz. Çekmeköy de evden eve nakliyat hizmetimiz gibi parça eşya taşıma hizmetimiz de müşteri memnuniyet garantilidir”.

  Evlenme hazırlıkları yapan bir hanımsanız, farklı evlerde çeyizleriniz, hazırlıklarınız sırasında satın aldığınız eşyalarınız varsa ve eşinizle tuttuğunuz yeni yuvanıza taşınmasını istiyorsanız, parça eşya taşıma hizmeti sunan bir firmadan yardım almak isteyeceksiniz. Parça eşya taşımacılığı, diğer adıyla parsiyel taşımacılık, farklı kişilere ait olan ya da farklı yerlerden alınan eşyaların aynı araçlar aynı adrese veya yakın adreslere nakliyesidir. Bu işlem disiplin ve dikkat gerektirir.

  Çekmeköy Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

  Nakliyat firmasıyız diyerek janjanlı tanıtımlar yapan birçok firma, dışarıdan basit görünen parça eşya nakliyesini başarılı olarak yapamaz. Bu nedenle, firmanın seçimi önemlidir. Gün gelir, herkesin parsiyel taşımacılık hizmeti almaya ihtiyacı olur. Bekar evlerinin taşınması, öğrenci evlerinin taşınması, antika eserlerin ya da koleksiyon parçalarının taşınması gibi birçok nedenle bu hizmet gerekebilir. Çekmeköy parça eşya taşıma hizmetleriyle bilinen firmamız, bu alanda her zaman bir adım öndedir. Tüm nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, bu hizmet kategorimizde de profesyonel çalışmalarımızla sizlerleyiz.

  • Bizimle taşınırken eşyanızın miktarı ve çeşidi önemli değildir. Hizmet kalitemiz hep aynıdır.
   • Cam eşyanız karton kolilere özenle kağıtla kaplanarak konur.
   • Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi uzman kadromuz tarafından sökülerek ambalajlanır.
   • Marangozumuz mobilyanızı söker ve ambalajlar.
  • Eşya araç içinde durumuna göre hassasiyetle istiflenir.
  • Eşyanız yeni yerinizde istediğiniz şeklde tekrar kurularak size teslim edilir.

  Firmamızın Çalışmalarından Memnun Kalacaksınız

  Az sayıda eşyanın taşınması deyip geçilmemelidir. Bu son derece titizlik isteyen bir konudur. Öncelikle, eşyalar farklı kişilerden ya da yerlerden alınacak olduğundan, tek tek kaydedilmesi, kesinlikle karışıklık yapılmaması gerekir. Firmamızın deneyimli çalışanları bu konuda eksiksiz performans göstermektedir. Eşyalar tek tek sarılır, özelliklerine göre paketlenir. Mobilyalar gerekirse ayrılır, kutulara, kolilere konulur. Araçlarımızla sağlam şekilde, yeni adrese ya da adreslere getirilir. Özenle yeni adreste yerleştirilir.

  Firmamız araçları, parça eşya taşıma ve diğer hizmetlerimiz için son derece yeterlidir. Model ve kapasite bakımından hizmetlerimize uygun araçlardır. Bakımları da düzenli olarak yapılmaktadır. Kasaları kapalı olarak imal edilmiş, eşyaların 0 korunmasını sağlayan cihazlardır. Personelimiz ise, alanında deneyimli olan ve uzun süredir firmamızda çalışan isimlerdir. Ekibimiz saygılı, seviyeli ve dürüsttür. Aynı zamanda her alanda uzman isimler bulunduğundan, eşyaların özelliklerine uygun işlem yapılır.
  İster az eşya olsun, ister çok sayıda eşya olsun, firmamız tarafından hepsi özenle nakliye edilir. Yeni evinizde, yeni işyerinizde ya da fabrikanızda eşyalarınızı yeniden güvenle kullanabilirsiniz. Ne kullanımlarından, ne de özelliklerinde asla bir eksilme olmaz.

  Comments are closed.

Call Now Button
Fiyat Talebinde Bulunun